V košíku nie sú žiadne položky.

Blog - Recenzia - bunda Patriot od Helikon-Tex | VORON – Army & Outdoor Shop

Recenzia - bunda Patriot od Helikon-Tex
Autor: Tomáš Stančík 22.11.2016 22:31 Komentáre

Tento blog je venovaný bunde Patriot od firmy Helikon-Tex, kde vám napíšem niečo o materiálovom zložení bundy, jej funkciách, či vhodnom použití.

Začal by som materiálovým zložením a funkciami. Bunda je vyrobená z dvojitého flísu 390g/m², ďalej je osadená dvojcestným zipsom YKK®, vďaka ktorému sa dá rozopínať z oboch strán. Zips je z vnútornej strany skrytý chlopňou ktorá je zakončená púzdrom na zips vďaka ktorému zips neškriabe na brade.

Bunda Patriot má množstvo funkčných vreciek, celkovo je ich 6, z toho sú 2 náprsné, v ktorých sa nachádza gumou obšitá dierka pre prevlečenie napríklad slúchadiel, a plastové na gumičke prichytené pútko na  uchytávanie rôzneho príslušenstva.

Vrecká na rukávoch a jedno veľké klokanie  vrecko na zips ktoré sa nachádza na krížoch a po každej strane ramenné vrecká.

Ďalej pod pazuchami po oboch stranách sú vetracie otvory s dvojcestným zipsom, vďaka ktorým si viete vložiť predmety do vreciek v blúze pod Patriotom.

Rukávy sa dajú sťahovať kvalitným suchým zipsom a spodná časť bundy je osadená gumičkami na stiahnutie proti podfukovaniu pri veternom počasí.

Ďalej sú lakte rukávov prešité kvalitnou oderu vzdornou látkou.

Na  záver, bunda Patriot je vhodná ako pre bežné nosenie tak aj na vojenské účely či airsoft. Bundu možno použiť ako strednú vrstvu do extrémnych zím alebo ako bundu pri chladnejšom počasí. Bundu si určite obľúbite vďaka jej pohodlnosti funkčnosti a príjemnému materiálu.

bunda patriot voron.sk bunda patriot

Post Comments

* Povinné polia